Posiadając ponad 30 lat doświadczenia w branży produkcyjnej, pomyślnie wprowadziliśmy na rynek dziesiątki tysięcy nowych produktów. Nasi menedżerowie projektowi NPI kontrolują plan wdrożenia, aby zminimalizować czas wprowadzania na rynek, a także monitorują i ulepszają poziom jakości, obniżając tym samym koszty i minimalizując ryzyko. Mamy doświadczenie w implementowaniu całkowicie nowych produktów i transferów produkcyjnych. Nasze możliwości NPI zawierają:

Wdrożenie nowych produktów
Po każdym wprowadzeniu nowego produktu przygotowujemy rozległy raport, zawierający propozycje ulepszeń w zakresie krytycznych czynników produkcyjnych i jakościowych, w oparciu o najlepsze światowe standardy/wymagania i najlepsze praktyki, m.in. DFM (czytaj więcej), weryfikację dokumentacji produktowej, propozycje alternatyw itd.

W oparciu o wymagania Klienta, przygotowujemy różne raporty jakości, takie jak PPAP, PFMEA, SPC lub inne, np. oparte o narzędziach Six Sigma/Lean.

Zaawansowane oprogramowanie
Wykorzystujemy oprogramowanie Valor Vplan (Mentor Graphics) do zarządzania procesem NPI, pozwalające np. na walidację i transfer danych, programowanie SMT i AOI, umożliwiając nam na dużo bardziej efektywne zarządzanie procesem NPI, wysoką niezawodność i krótszy czas wprowadzenia na rynek. Więcej o Valor Vplan wykorzystywanym w działalności produkcyjnej firmy Assel można przeczytać tutaj.

Zbudowaliśmy również unikalne i dedykowane do NPI oprogramowanie do zarządzania projektami, pozwalające na lepsze planowanie procesu.

Wsparcie inżynieryjne
Nasz zespół projektowy NPI składa się z grupy doświadczonych i wyszkolonych inżynierów, specjalizujących się w różnych dziedzinach, włącznie z inżynierią produktów, inżynierią procesów, testami, kontrolę jakości i łańcuchem dostaw. Taki układ pozwala na zarządzanie każdym projektem w szerokim spektrum na każdym etapie implementacji.

Projektowanie i budowanie linii i narzędzi montażowych
Zbudowaliśmy wiele linii i komórek montażowych, dostosowanych do projektów naszych Klientów. Będąc elastycznym dostawcą usług produkcji kontraktowej, koncentrujemy się na budowie rozwiązań, które dostarczają wartości dodanej poprzez zoptymalizowane procesy produkcyjne i wysoki poziom jakości.

Projektujemy, budujemy i dostarczamy różne narzędzia do produkcji. Więcej informacji można znaleźć bezpośrednio w sekcji: Tooling i Fikstury

Testy środowiskowe i bezpieczeństwa
Na etapie implementacji nasi Klienci często wymagają potwierdzenia jak ich produkt zachowuje się w różnych warunkach środowiskowych. Dlatego współpracujemy z różnymi zewnętrznymi laboratoriami, a także posiadamy własne możliwości weryfikacji, włącznie z testami klimatycznymi, szoku termicznego, i testami Hi-Pot. Więcej informacji można znaleźć w sekcji: Test i Budowa Testu oraz Testy i Inspekcja.

Certyfikaty produktowe
Jeśli istnieje potrzeba implementacji jakiegokolwiek certyfikatu produktowego, będzie wspierać wdrożenie certyfikatu na wszystkich etapach procesu certyfikacji. Razem z naszymi Klientami implementowaliśmy szereg certyfikatów/zatwierdzeń włącznie z GS, CCC, TUV, NDS i byliśmy audytowani przez różne zewnętrzne podmioty, włącznie z rządowymi agencjami bezpieczeństwa.