W firmie Assel wierzymy, że społeczna odpowiedzialność biznesu jest integralną częścią sukcesu w biznesie i zdecydowanie promujemy dobro i bezpieczeństwo naszych pracowników, środowiska i społeczności lokalnej. Oczekujemy od pracowników i dostawców, aby brali osobistą odpowiedzialność za swoje działania i działali wspólnie, aby zbudować odpowiedzialną organizację usług produkcji kontraktowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Program społecznej odpowiedzialności biznesu
Budujemy pozytywną zmianę zarówno u ludzi, jak i na naszej planecie. Nasze praktyki CSR zawierają różnorodne programy zaprojektowane w celu pomocy środowisku i budowaniu lokalnej społeczności.

Wspierani przez szwajcarski program wprowadziliśmy strategię społecznej odpowiedzialności biznesu, zgodnie z ISO 26000. Przeszliśmy pomyślnie wiele audytów i wprowadziliśmy kompleksowy plan naszych działań i realizacji celów na lata 2014-2018.

 

csr_dofinansowanie.jpg

Pracodawca Roku
W 2011 roku zostaliśmy nagrodzeni tytułem „Pracodawca Roku” przez Regionalną Agencję Pracy. Nagroda została wręczona przez Prezydenta miasta Gdańska.

Wierzymy, że łączenie naszych wartości z naszymi celami biznesowymi jest niezbędne dla osiągnięcia sukcesu organizacji. Integralną częścią naszej kultury jest zwracanie wielkiej uwagi na naukę i rozwój osobisty, etyczny stosunek do partnerów, zwiększanie świadomości środowiskowej i wysokich standardów BHP w naszych obiektach.