Elektryzujemy

Twoją Karierę!

Szukasz ciekawych wyzwań w stabilnym i zorganizowanym środowisku?
Dołącz do nas już dziś!

Oferty pracy O nas

ASSEL to firma z 35 letnim doświadczeniem, zajmująca sie produkcją elektroniki oraz elektro-mechaniki na zlecenie. Działamy przede wszystkim w międzynarodowym środowisku, według światowych standardów i norm. W 2011 roku zostaliśmy nagrodzeni tytułem "Super Pracodawcy Roku", oraz posiadamy wdrożoną strategię społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). 

 

Assel w liczbach

Formularz aplikacyjny

Kwalifikacje dodatkowe, prosimy o zaznaczenie posiadanych przez Ciebie kwalifikacji lub umiejętności z poniższej listy:

Załącz CV Załącz List Motywacyjny

* Pola wymagane

Wynagrodzenie to nie wszystko: Co oferujemy?

Szacunek i Rozwój

Prowadzimy otwarte i partnerskie relacje z pracownikami w niekorporacyjnej atmosferze pracy. Budujemy kompetencję poprzez inwestycje w nowe technologie, pracę zespołową. Dajemy wolność działania, oraz możliwości wyzwań i rozwoju!

Świetna Lokalizacja!

Pracując u nas, omijasz wszystkie miejskie korki! Jesteśmy zlokalizowani bezpośrednio przy obwodnicy trójmiejskiej! Dojeżdżają do nas autobusy bezpośrednio z Gdańska i Tczewa i posiadamy duży parking samochodowy i rowerowy.

Ubezpieczenie Grupowe

Oferujemy atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego dla wszystkich pracowników! Zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz swojej rodziny!

Elastyczny Czas Pracy

Pracownikom admnistracyjnym oferujemy elastyczny czas pracy, co znacznie ułatwi Tobie codzienne planowanie życia rodzinnego! Dodatkowo, nie stosujemy 4-brygadówek, czyli nie pracujemy w weekendy!

Karta Sportowa

Dbamy o Twoje zdrowie i ! Dla każdego z pracowników oferujemy dofinansowanie do karty sportowej i możliwość korzystania z siłowni, basenów i zajęć sportowych w ponad 4000 obiektów w całej Polsce!

Imprezy Integracyjne i Upominki Świąteczne

Jesteśmy zespołem! Organizujemy cykliczne firmowe imprezy integracyjne! Doceniamy relacje z naszymi pracownikami i każdego roku wręczamy ciekawe upominki świąteczne!

Dobre Warunki Pracy

Dbamy o wysokie standardy BHP, w tym nowoczesne systemy bezpieczeństwa i komfort pracy. Posiadamy wyposażoną strefę socjalną, a nasze pomieszczenia biurowe i produkcyjne są klimatyzowane. 

Nakręcamy do działania!

Prowadzimy szereg programów bonusowych i konkursów dla pracowników, oferując atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe! Dla świeżo upieczonych rodziców przygotowujemy podarunek dla noworodka!

Zostaw CV!