Szukamy ciekawych osób z dużym zaangażowaniem oraz wysokim potencjałem intelektualnym. Ważniejsze niż doświadczenie zawodowe są dla nas: kreatywność, umiejętności i motywacja do pracy.

 

Proces Rekrutacyjny - Jak wygląda?

cv_1.png

Krok 1: Złóż Aplikację!

Poprzez formularz rekrutacyjny, złóż swoją aplikację na wybraną ofertę stanowiska pracy lub na interesujący Ciebie staż. Pamiętaj, że jeśli nie ma aktualnie oferty na stanowisko pracy, które Ciebie interesuje - zawsze możesz zostawić swoje CV!

cv_2.png

Krok 2: Rozmowa Telefoniczna

Podczas rozmowy telefonicznej wstępnie poznajemy wybranych kandydatów oraz zadajemy podstawowe pytania, które dotyczą:

  • doświadczenia i umiejętności
  • dostępności (od kiedy możliwe jest rozpoczęcie pracy)
  • oczekiwań finansowych
cv_3.png

Krok 3: Spotkanie Rekrutacyjne

Pierwsze spotkanie odbywa się bezpośrednio z przedstawicielem Dzialu Personalnego. Zależy nam przede wszystkim na poznaniu Ciebie, twoich cech osobowościowych oraz kompetencji zawodowych. Rozmowa będzie dotyczyć Twoich mocnych stron, edukacji, doświadczenia zawodowego, a także oczekiwań wobec naszej firmy i planów na przyszłość. Rozmowa kwalifikacyjna jest również okazją dla Ciebie, żeby dowiedzieć się więcej o naszej firmie, stanowisku, na które aplikujesz, kulturze organizacyjnej oraz wartościach, które wyznajemy.
cv_4.png

Krok 4: Zadania i Dyskusja

Drugie spotkanie będzie się odbywać w towarzystwie menedżera działu, lub - w wielu przypadkach - specjalisty w danej dziedzinie, który oceni twój poziom kompetencji oraz umiejętności. Na tym etapie rekrutacji możemy poprosić Cię o rozwiązanie serii zadań, które potem wspólnie szczegółowo omowimy i przedyskutujemy.
cv_5.png

Krok 5: Ustalenie Warunków

Jest to końcowy etap rekrutacji, najczęściej w formie spotkania, gdzie podejmujemy decyzję o zaproponowaniu Tobie zatrudnienia i omówieniu formy zatrudnienia, warunków pracy lub stażu oraz terminu rozpoczęcia.