Od wielu lat naszej działalności inwestujemy w młodych, ambitnych ludzi, którzy mimo braku doświadczenia zawodowego posiadają wysoki potencjał intelektualny, kreatywność oraz pasję. Zatrudniamy bardzo wielu absolwentów szkół wyższych – inwestujemy w nich, uczymy oraz dajemy szansę rozwoju oraz wzrostu. Działy, w których możesz się rozwijać:
 

  • Działy Materiałowe (Planowanie Materiałowe, Zakupy, Magazyn, Zarządzanie Strukturą Materiału, Administracja Biznesowa)
  • Działu Produkcyjne (Inżynieria Produktu i Procesu, Utrzymanie Ruchu, Lean Manufacturing, Jakość)
  • Dział IT (Obsługa i programowanie w systemie ERP Microsoft Dynamics AX, projektowanie i programowanie aplikacji produkcyjnych)

Programy dla Absolwentów
Dla kandydatów, którzy dopiero co ukończyli swoją edukację i nie posiadają lub posiadają niewielkie doświadczenie zawodowe, oferujemy możliwość rozwoju we wszystkich obszarach naszej działalności. Nie prowadzimy dedykowanych programów dla absolwentów, natomiast na bieżąco zatrudniamy i inwestujemy w młode talenty, które dopiero co ukończyły swoją edukację.

Absolwentów prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji na aktualnie oferowane Oferty Pracy¸ lub skorzystanie z formularza poniżej, jeśli żadna aktualna oferta pracy nie odpowiada Twojemu profilowi.

Oferty dla Studentów
Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia jeszcze przed uzyskaniem dyplomu uczelni wyższej. Studenci od trzeciego roku wzwyż mogą korzystać z naszych staży. Dla najlepszych kandydatów, oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia, oferujemy możliwość pracy w gronie specjalistów i zdobycia multidyscyplinarnej wiedzy i umiejętności. Okres stażu jest ustalany indywidualnie, podobnie jak wymiar czasu pracy, który najczęściej wynosi od 20 do 35 godzin w tygodniu. Najlepszym kandydatom oferujemy stałą pracę po ukończeniu studiów. 

Co roku organizujemy również wartościowe praktyki dla studentów (po II roku studiów) i w zależności od kierunku wykształcenia, kandydatów desygnujemy do odbycia praktyk w działach produkcyjnych, materiałowych lub IT, gdzie pod okiem profesjonalistów Studenci mogą zdobyć cenne doświadczenie i zobaczyć jak działa profesjonalne i efektywnie zarządzane przedsiębiorstwo.

W celu zgłoszenia swojej aplikacji, prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a w CV zawrzeć jaki typu pracy szukasz (praktyka lub staż)